Kierowca C+E

22 kwietnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Usługi Transportowe
Lokalizacja:opolskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • transport międzynarodowy (Niemcy, Czechy)
  • miejsce pracy:większyce k.kędzierzyn koźle woj. opolskie

Wymagania

Wymagania
  • prawa jazdy C + E,
  • karta kierowcy,
  • świadectwo kwalifikacji,
  • badania psychologiczne,
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • dbałość o powierzony sprzęt.
  • kilkuletnie doświadczenie.

Oferta

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • mieszkanie,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.