Dyspozytor

16 kwietnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Lauvjah Spedycja
Lokalizacja:Suchy Las, wielkopolskie, Polska

Etat: cały Siedziba: Suchy Las – Galeria Sucholeska Rekrutacja: online, telefoniczna, w siedzibie biura

Wymagania

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych.
  • Stały nadzór floty pojazdów oraz efektywne jej wykorzystanie.
  • Planowanie pracy kierowców.
  • Kontrola realizacji zleceń.
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych zleceń spedycyjnych.
  • Optymalizacja kosztów.
Nasze wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w Spedycji.
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu Office.
  • Znajomość systemów TMS (Nawigator) – dodatkowy atut.

Oferta

To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Pełne wdrożenie na stanowisko.
  • Pakiet benefitów: opieka zdrowotna, zniżki na wyjazdy turystyczne oferowane przez Biuro Podróży Oskar, bilety na mecze poznańskiego klubu Lech Poznań.