Koordynator Obszarów Magazynowych

16 kwietnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Sanpro Synergy sp. z o.o.
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska

Opis

Na poszukiwanym stanowisku oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Zakres obowiązków, będzie związany z:
  • zarządzaniem zew. i wew. obszarem magazynowym
  • kontrolą stanów magazynowych
  • wykonywaniem procesowych operacji na magazynie
  • koordynacją przesunięć magazynowych
  • kontrolą dokumentów magazynowych
  • obsługą systemów magazynowych

Oferta

Oczekiwania wśród kandydatów:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży logistycznej
  • umiejętność zarządzania operacjami na magazynie
  • doświadczenia w obsłudze systemów magazynowych
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • skrupulatność i dokładność
  • dobra organizacja pracy