Pracownik magazynowy niskiego składu (UDT)

1 marca 2021
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lokalizacja:Błonie, mazowieckie, Polska

Opis

Oferta:

  • Wynagrodzenie do 4300 zł brutto miesięcznie (w tym do 500 zł brutto premii)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Benefity tj. karta MultiSport, karta Medicover, bony świąteczne, paczki kwartalne, zniżki na paliwo, posiłki regeneracyjne

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferta

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składu
  • Załadunki i rozładunki towaru
  • Rozmieszczanie palet z towarem na magazynie
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Przyjęcie i wydanie towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • W 90% praca tylko na wózku widłowym