Pomocnik magazyniera

5 marca 2021
oferta nieaktualna
Firma:Emtor Spółka z o.o.
Lokalizacja:Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis

Główne zadania na stanowisku:
  • Pomoc dla Magazynierów w przyjmowaniu i wydawaniu towaru
  • Pomoc w przygotowaniu wysyłki do klienta
  • Pomoc w zabezpieczeniu załadunku i rozładunku transportów
  • Dbanie o porządek w magazynach

Wymagania

Wymagania:
  • Zaangażowanie w codzienne wykonywanie obowiązków

Oferta

Oferujemy:
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe