Asystent ds. transportu

12 marca 2021
oferta nieaktualna
Firma:PEKABEX
Lokalizacja:Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie zleconych usług,
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej,
  • Monitorowanie rynku usług transportowych,
  • Kontrola jakości dostawców usług transportowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe logistyczne – student lub absolwent,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i koordynowania pracy innych osób,
  • Duża samodzielność i asertywność w kontaktach interpersonalnych,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i odpowiedzialność.

Oferta

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dostęp do pakietu benefitów (karty sportowe, prywatna opieka medyczna, kursy językowe).