Młodszy Planista Transportu

4 marca 2021
oferta nieaktualna
Firma:Eurocash S.A.
Lokalizacja:Porosły, podlaskie, Polska

Opis

Kluczowe Zadania:
  • Terminowe i poprawne przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,
  • Przygotowywanie analiz kosztowych,
  • Wsparcie wdrażania i organizowanie nowych projektów i usprawnień w systemie,
  • Współpraca z zewnętrznymi przewoźnikami,
  • Planowanie i organizacja tras przewozów towarów,
  • Rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie transportu,
  • Nadzór nad flotą własną.

Wymagania

Idealny kandydat powinien:
  • Posiadać doświadczenie zawodowe w obszarze planowania transportu/ logistyki,
  • Znać przepisy ruchu drogowego oraz prawa transportowego,
  • Posiadać zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych,
  • Sprawnie posługiwać się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Posiadać wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta

Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Rozbudowaną strukturę Grupy dającą możliwość rozwoju,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.