Specjalista ds. Logistyki

26 lutego 2021
oferta nieaktualna
Firma:Interhandler Sp. z o.o.
Lokalizacja:Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • składanie zamówień i kontrola ich terminowej realizacji, na części, osprzęty, opony i materiały eksploatacyjne (asortyment).
  • zapewnienie bieżącej informacji o statusie dostaw, zapasów oraz rozchodach
  • obsługa klientów wewnętrznych. Kontroluje poziom udzielanych rabatów w sprzedaży
  • prowadzenie nadzoru nad stanami magazynowymi określonego asortymentu
  • wyszukiwanie i negocjowanie najlepszych ofert zakupowych
  • składanie zamówień do dostawców
  • bieżąca obsługa programów do zarządzania zapasami i rozchodami asortymentu
  • monitorowanie i optymalizowanie zapasów magazynowych
  • monitorowanie i akceptacja udzielanych rabatów w sprzedaży
  • analizowanie i przygotowanie informacji o rynku
  • sporządzanie raportów w zakresie stanu wyposażenia w asortyment
  • współpraca z działami Serwisu, Sprzedaży, Finansowym
  • nadzór nad stanami magazynowymi określonego asortymentu
  • udział w logistyce przygotowania maszyn

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (ekonomiczne, logistyka)
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność
  • obsługa programów Microsoft Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne

Oferta

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, kartę multisport
  • świadczenie z ZFŚS