Kierownik obszaru magazynowego

27 stycznia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Apteki Gemini
Lokalizacja:Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem pracowników magazynowych i liderów na podległej zmianie,
  • motywowanie zespołu, dbanie realizację wyznaczonych KPI,
  • nadzór nad bieżącymi procesami w magazynie: m.in. kompletacja, pakowanie,
  • kontrola przepływu procesów, przestrzegania procedur,
  • inicjowanie i aktywne uczestniczenie we wdrażaniu optymalizacji/ulepszeń w procesach,
  • współpraca z innymi kierownikami, pozostałymi obszarami,
  • dbałość o utrzymanie porządku w magazynie,
  • kontrola przestrzegania zasad BHP i przepisów prawa pracy,
  • raportowanie wyników podległego zespołu.

Wymagania

Wymagania:
  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami typu WMS, NAV,
  • jesteś gotowy/gotowa do pracy 3-zmianowej,
  • nie obce Ci są zasady Lean management, KAIZEN oraz 5S,
  • cechuje cię otwartość na ciągłe zmiany i nowe wyzwania.

Oferta

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.