Kierownik / Koordynator Magazynu

9 lutego 2021
oferta nieaktualna
Firma:Varroc Lighting Systems
Lokalizacja:Niemce, lubelskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem pracującym w systemie 3 zmianowym
  • Raportowanie wyników do Menedżera Planowania Produkcji i Logistyki
  • Ścisła współpraca z pionem Produkcji i Jakości w celu optymalizacji i poprawy działania podległego obszaru w myśl strategii dla całego zakładu
  • Koordynacja i wdrażanie celów bezpieczeństwa, jakości, dostawy i produktywności
  • Ciągła poprawa jakości dostaw oraz wydajności podległego obszaru
  • Przeprowadzanie ocen i rozliczanie podległego zespołu na przestrzeni kwartału, półrocza i roku
  • Ocena i rozwój podległych pracowników, w celu stworzenia zmotywowanego i autonomicznego zespołu
  • Zapewnianie przestrzegania wewnętrznych standardów i systemów jakości na podległym obszarze
  • Analiza powstających problemów, tworzenie planów korygujących i optymalizujących pracę na podległym obszarze
  • Monitorowanie wydajności i wykorzystania bieżącej floty FLT
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, serwisami i innymi jednostkami
  • Codzienna wizualizacja wydajności swojego obszaru za pomocą KPI dla podległego działu
  • Monitorowanie i poprawa stanu 5S
  • Kontrola wykorzystania zdefiniowanych ŚOI i ich używania w ramach obszaru odpowiedzialności
  • Zapewnienie niezbędnych materiałów i narzędzi pracy dla zespołu

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe – warunek konieczny
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Lidera/Kierownika w obszarze logistyki lub magazynu- warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość procesów logistyki typowych dla produkcji wielkoseryjnej
  • Znajomość norm i zasad typowych dla branży automotive będzie atutem

Oferta

Oferujemy:
  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje