Kierownik Magazynu

30 stycznia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Eurocash S.A.
Lokalizacja:Piaseczno, mazowieckie, Polska

Opis

Kluczowe zadania:
  • Zarządzanie gospodarką magazynową w hurtowni,
  • Koordynowanie pracy podległych pracowników podczas danej zmiany,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Dbanie o ekspozycję towarów na półkach,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Kontrola nad procesem przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Minimalizacja strat towarowych,
  • Przygotowanie hali sprzedaży i magazynu do inwentaryzacji.

Wymagania

Potrzebujemy od Ciebie:
  • Posiadania książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Uprawnień na wózki widłowe UDT - mile widziane
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu lub pokrewne w branży spożywczej.
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Każdą niedzielę wolną, a w soboty pracę jednozmianową,
  • Od pon. do pt. pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Bogaty pakiet benefitów.