Kierownik Magazynów Towarowych

1 lutego 2021
oferta nieaktualna
Firma:PEKABEX
Lokalizacja:Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie pracy podwładnych pracowników oraz odpowiadanie za sprawne działanie wszystkich magazynów towarowych,
  • Pilnowanie i utrzymywanie zapasów minimalnych (minimum stock),
  • Dokonywanie zakupów dla działów produkcyjnych i utrzymania ruchu oraz nadzór nad terminami dostaw,
  • Opisywanie i rozliczanie faktur,
  • Nadzór nad rozładunkami przy pomocy urządzeń transportu bliskiego,
  • Pilnowanie stanu oleju opałowego i napędowego oraz gazów produkcyjnych,
  • Organizacja wywozu złomu stalowego i betonowego oraz wywóz odpadów drewnopodobnych,
  • Zaopatrywanie ekip montażowych na budowach,
  • Kontrolowanie przemieszczania się towarów między magazynami na potrzeby produkcyjne oraz wystawiania z tym związanych dokumentów ruchów magazynowych,
  • Przeprowadzanie comiesięcznych inwentaryzacji floty HILTI,
  • Zgłaszanie i prowadzenie reklamacji ilościowych i jakościowych,
  • Współpraca z innymi działami i zakładami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Obsługa MS Office na poziomie dobrym,
  • Praktyczna znajomość zasad i dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej,
  • Zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,
  • Umiejętność kierowania zespołem.

Oferta

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dostęp do pakietu benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, kursy językowe).