Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

2 grudnia 2020
oferta nieaktualna
Firma:DEKRA Praca Sp. z o.o.
Lokalizacja:Kraków, małopolskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Obsługa klienta w zakresie kompleksowej realizacji zamówień w systemie SAP (potwierdzanie zamówień i terminów dostaw, realizacja dostaw, przygotowywanie i monitorowanie zleceń transportowych)
  • Koordynowanie działań dotyczących dostaw towarów (import, export, WNT)
  • Współpraca z Agencją Celną i Inspekcją Weterynaryjną dla wybranych dostaw
  • Kontrola stanu zadłużenia i limitów kredytowych klientów przy realizacji zamówień
  • Kontrola stanów zapasów magazynowych i zapewnienie ich właściwych poziomów
  • Obsługa reklamacji jakościowych i logistycznych klientów
  • Sporządzanie okresowych raportów sprzedaży oraz prognoz sprzedaży
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu procedur celnych i powiązanych procedur podatkowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego, poziom minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MC Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność, zaangażowanie, komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe, kierunek chemiczny/logistyka będzie dodatkowym atutem

Oferta

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie