Operator wózka widłowego z UDT

2 grudnia 2020
oferta nieaktualna
Firma:DEKRA Praca Sp. z o.o.
Lokalizacja:Modlniczka, małopolskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Operowaniem wózkiem widłowym czołowym oraz bocznym wysokiego składowania
  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek na magazynie

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość długofalowej współpracy i bezpośredniego zatrudnienia w strukturach firmy Klienta
  • Pracę w pełnym wymiarze w systemie 3-zmianowym (pn-nd)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Oferta

Oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego/średniego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze magazynowym oraz w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych z UDT
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, sumienności i rzetelności