Magazynier

2 grudnia 2020
oferta nieaktualna
Firma:MAAN Sp. z o.o.
Lokalizacja:Pruszków, mazowieckie, Polska

Miejsce pracy: Pruszków (teren MLP, ul. 3-ego Maja 8) Region: mazowieckie

Wymagania

Zadania:
  • Prace magazynowe w magazynie wysokiego składowania
  • Lokowanie towarów w magazynie
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przygotowywanie komponentów na produkcję
  • Wystawianie dokumentów magazynowych w programie CDN XL oraz praca ze skanerem
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • Mile widziana obsługa skanera
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania
  • Mile widziana praca z komputerem
  • Dobra organizacja pracy
  • Wymagana systematyczność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • Kartę Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Pracę w systemie zmianowym 6-14, 10-18
  • Dobrą lokalizację – 900 m od stacji PKP