Magazynier

14 października 2020
oferta nieaktualna
Firma:heban sp. z o.o. sp. komandytowa
Lokalizacja:Kraków, małopolskie, Polska

Opis

Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw
  • wydawanie towarów magazynowych
  • kompletowanie towarów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

Wymagania:
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie w pracę i sumienność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi wózka widłowego

Oferta

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie - umowa o pracę
  • dla osób uczących się – umowa zlecenie i praca sezonowa
  • realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • możliwość uzyskania uprawnień obsługi wózka widłowego w trakcie zatrudnienia
  • pracę w ciekawym zespole
  • dodatki socjalne
  • dla uczniów/studentów/osób chętnych możliwe zlecenie doraźnych prac na magazynie w elastycznych, dogodnych godzinach