Mistrz w Magazynie Przypraw i Materiałów Pomocniczych

5 października 2020
oferta nieaktualna
Firma:SuperDrob S.A.
Lokalizacja:Łozienica, zachodniopomorskie, Polska

Opis

Obowiązki:

  • zarządzanie procesami magazynowymi i ich usprawnianie,
  • planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów na podległym magazynie,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowych,
  • bieżące monitorowanie zapasów magazynowych,
  • obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych,
  • sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją,
  • zabezpieczanie towaru w magazynie.

Wymagania

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracowników,
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • dyspozycyjność.

Oferta

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.