Magazynier

25 września 2020
oferta nieaktualna
Firma:Eurocash Serwis
Lokalizacja:Komorów k. Warszawy, mazowieckie, Polska

Opis

Kluczowe zadania:
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

Idealny kandydat powinien:
  • cechować się dokładnością oraz zaangażowaniem w pracę
  • posiadać umiejętność planowania czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowych atutem

Oferta

Na tym stanowisku zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • praca w systemie zmianowym
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:
    • karta sportowa
    • opieka medyczna Medicover
    • paczki świąteczne
    • karty przedpłacone
    • stypendia dla dzieci
    • pikniki rodzinne