Pracownik magazynowy

27 lipca 2020
oferta nieaktualna
Firma:MONNARI TRADE S.A.
Lokalizacja:Łódź - Górna, łódzkie, Polska

Opis

Zakres zadań:
  • Praca w systemie WMS
  • Sortowanie odzieży przy pomocy terminala
  • Liczenie odzieży przy pomocy skanera
  • Kompletacja zamówień przy pomocy terminala
  • Wykładanie towaru na półki i wieszaki
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Praca na zmianę nocną.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sumienności, uczciwości i dokładności
  • Chęci podjęcia stałej pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terminalach i skanerach
  • Znajomość systemu WMS będzie dodatkowym atutem

Oferta

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w Centrum Łodzi z dobrym dojazdem oraz bezpłatnym parkingiem
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Ok. System oraz ubezpieczeń grupowych
  • Stanowisko dobrane odpowiednio do kwalifikacji