Kierowca kat. B - magazynier

21 lipca 2020
oferta nieaktualna
Firma:Remondis Medison Sp. z o.o.
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Obsługa placówek medycznych ze wskazanego terenu polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia.

Wymagania

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia ADR,
  • Obsługa tabletu,
  • Dyspozycyjność,
  • Rzetelność,
  • Komunikatywność,
  • Niekaralność.

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju i szkolenia.