Manager ds. zarządzania relacją z dostawcą 3PL

23 marca 2020
oferta nieaktualna
Firma:Devire
Lokalizacja:Dolny Śląsk, dolnośląskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Zarządzanie współpracą z partnerem 3PL w dużym centrum dystrybucyjnym
  • Zapewnienie prawidłowego wykonania umowy
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy
  • Współpraca z innymi managerami centrów dytrybucji w celu dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Zarządzanie zespołem 5-6 pracowników onsite

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość modelu biznesowego 3PL
  • Doświadczenie w ustalaniu właściwej równowagi między dobrymi relacjami biznesowymi a realizacją umowy
  • Inicjatywa w działaniu i samodzielność
  • Otwartość na kwestionowanie status quo, poszukiwanie usprawnień
  • Zorientowanie na cel
  • Doświadczenie w zarządzaniu małymi zespołami

Pracodawca oferuje:

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop, samochód służbowy
  • Mieszkanie służbowe w przypadku relokacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów: ubiezpieczenie grupowe, dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej
  • Inspirujące i dynamiczne środowisko pracy
  • Miejsce pracy: miasto na Dolnym Śląsku