Agent Celny

29 stycznia 2020
oferta nieaktualna
Firma:BIG BRANDS GROUP Sp. z o.o. S.K.
Lokalizacja:Rozalin, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • dokonywanie odpraw oraz zgłoszeń celnych;
  • współpraca z Urzędem Celnym i Agencjami Celnymi;
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych;
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów eksportowych
  • koordynacja i kontrola nad prawidłowym i sprawnym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentów

Wymagania

Wymagania:
  • wpis na listę Agentów Celnych
  • doświadczenie na stanowisku Agenta Celnego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość przepisów celnych oraz swobodne poruszanie się w platformie PUESC
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferta

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych
  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej