Spedytor Drobnicy Międzynarodowej

7 lutego 2020
oferta nieaktualna
Firma:JAS-FBG S.A.
Lokalizacja:Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis

zadania
  • realizacja usług transportu spedycji międzynarodowej drobnicowej
  • praca z klientem projektowym
  • wprowadzanie i monitorowanie przesyłek międzynarodowych w systemie
  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń oraz nadzór nad wszelką dokumentacją związaną z realizowanymi działaniami
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji zleceń transportowych

Wymagania

wymagania
  • doświadczenie zawodowe w obszarze spedycji międzynarodowej
  • znajomość rynku spedycyjnego oraz giełd transportowych
  • zaangażowanie, motywacja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny, znajomość j. angielskiego - mile widziana
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferta

oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa