Agent Celny

7 lutego 2020
oferta nieaktualna
Firma:JAS-FBG S.A.
Lokalizacja:Kraków, małopolskie, Polska

Opis

zadania
  • sporządzanie dokumentacji celnej
  • dokonywanie zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi

Wymagania

wymagania
  • uprawnienia agenta celnego - wpis na listę agentów celnych lub możliwość uzyskania wpisu z tytułu ukończenia odpowiednich studiów np. prawo
  • co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia na stanowisku agenta celnego
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B

Oferta

oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa