Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Dział Spedycji Krajowej)

7 lutego 2020
oferta nieaktualna
Firma:JAS-FBG S.A.
Lokalizacja:Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis

zadania
  • załadunek i rozładunek transportów
  • kontrola nad towarami w obrębie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania

wymagania
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego
  • w wybranych lokalizacjach możliwość pracy na stanowisku Magazynier - do momentu uzyskania uprawnień UDT finansowanych przez Firmę
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta

oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa