Kierowca w Dziale Technicznym

22 stycznia 2020
oferta nieaktualna
Firma:SIXT Rent a Car
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego, terminowego procesu zmiany opon z zimowych na letnie(do 31.03 każdego roku) oraz z letnich na zimowe (do 31.10 każdego roku) dla całej floty
  • Zapewnienie prawidłowego, płynnego procesu odbioru nowych aut od dealer’ ów oraz wszystkie powiazanie z tym czynności
  • Zapewnienie prawidłowego, płynnego procesu zdawania aut, które przeznaczone są do odkupu od dealer’ ów/ innych podmiotów oraz wszystkie powiazanie z tym czynności
  • Podstawianie i odbiór aut z serwisów oraz kontrola przeprowadzonych napraw
  • Prowadzenie ewidencji dysponowania środkami chemicznymi w punktach RAC
  • Komputerowe wypełnianie identyfikacji na brelokach od samochodów całej floty
  • Sporządzanie okresowych zestawień i raportów, przekazywanie ich odpowiednim pracownikom firmy
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego

Wymagania

Oczekujemy:
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności współpracy z klientem

Oferta

Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • System szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Pracę od zaraz