Pracownik do działu zaopatrzenia

30 grudnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:MIKSTER Sp. z o.o.
Lokalizacja:Czeladź, śląskie, Polska

Opis

Obowiązki
  • Przyjmowanie i tworzenie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • Przyjmowanie przesyłek kurierskich
  • Przygotowywanie przesyłek do wysłania
  • Korespondencja emailowa z dostawcami i odbiorcami
  • Sporadyczne lokalne zakupy uzupełniające, jazda samochodem

Wymagania

Oczekiwania
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność korzystania z komputera w zakresie oprogramowania biurowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • Pełny pakiet socjalny.