Mobilny Doradca - Kierowca kat. B

23 grudnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Holding 1 - Grupa PGD
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów),
  • Dostarczanie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Łodzi oraz okolic,
  • Transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta,
  • Transport samochodów między oddziałami na terenie Polski

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B
  • Wysoką dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
  • Status studenta bądź też ucznia

Oferta

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w największej wypożyczalni samochodów w Polsce
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych
  • Szkolenie wprowadzające organizowane przez Express
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojej dostępności – sam decydujesz o swoim grafiku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) + premie dla najlepszych pracowników
  • Umowę zlecenie lub B2B – w przypadku B2B zapewniamy pomoc w zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej