Automatyk Magazynu

9 grudnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:CERAMIKA PARADYŻ sp. z o.o.
Lokalizacja:Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, Polska

Opis

 ZADANIA
  • Ocena i kontrola sprawności technicznej maszyn i urządzeń.
  • Bieżące usuwanie awarii urządzeń funkcjonujących w Magazynie CHL.
  • Prowadzenie przeglądów i remontów urządzeń automatyki magazynowej.
  • Przygotowywanie listy potrzebnych części zamiennych.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych usprawniających funkcjonowanie Magazynu CHL.
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz remontowo-montażowych urządzeń automatyki magazynowej.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika.
  • Wiedza z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki.
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze technicznym – utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne i energetyczne w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową.
  • Podstawowa znajomość obsługi programów Word, Excel.
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferta

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Multipakiety sportowe OK System.