Kierownik ds. Utrzymania Lokomotyw

3 grudnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:CTL Logistics Sp. z o.o.
Lokalizacja:Sosnowiec, śląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Nadzór, kontrola i organizacja pracy działu lokomotyw.
  • Nadzór nad ilostanem roboczym lokomotyw.
  • Weryfikacja taboru pod kątem sprawności technicznej oraz zgodności z zasadami bezpieczeństwa.
  • Nadzór nad utrzymaniem stanu technicznego, napraw okresowych, eksploatacji i modernizacji lokomotyw.
  • Bieżące monitorowanie realizacji planów i harmonogramów realizacji prac utrzymaniowo-naprawczych na wszystkich poziomach, celem maksymalizacji bezpieczeństwa systemu kolejowego.
  • Nadzór nad opracowywaniem i wprowadzaniem niezbędnej dokumentacji związanej z procesem utrzymania, warunków jej rozpowszechniania i aktualizowania.
  • Budżetowanie długookresowe w zakresie Capex i Opex.

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie związane z utrzymaniem lokomotyw (mile widziane).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel).
  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego (mile widziane).
  • Umiejętności negocjacyjne, doświadczenie w zakresie budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferta

Oferujemy:
  • Umowa o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed.
  • Bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w PZU.