Specjalista ds. Technicznych

4 grudnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Minimax Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:Łomianki, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Realizacja zapotrzebowań na narzędzia i materiały dla grup montażowych:
    • Zakup nowych pozycji – zebranie ofert, zamówienie
    • Organizowanie naprawy i serwisu istniejącego sprzętu
    • Zamawianie i dystrybucja odzieży roboczej i sprzętu BHP
  • Obsługa magazynu narzędzi
    • Prowadzenie zgodnego ze stanem rzeczywistym magazynu w dedykowanym programie
    • Utrzymanie zapasowego stanu magazynowego narzędzi
  • Organizacja szkoleń specjalistycznych
  • Zarządzanie dokumentacją ISO

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenia w wykonywaniu instalacji sanitarnych (najlepiej tryskaczowych)
  • Umiejętność planowania (harmonogram realizacji prac, dostaw etc.)
  • Umiejętności obsługi komputera i pakietu Microsoft Office oraz łatwość w poznawaniu nowych programów
  • Znajomością języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Prawo jazdy kat B

Oferta

Oferujemy:
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę w naszym biurze w Łomiankach pod Warszawą
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy językowe, bilety do kina)
  • Interesującą pracę i współpracę z kompetentnym zespołem
  • Pracę przy dużych i prestiżowych kontraktach budowlanych