Pracownik ds. współpracy regionalnej (w zakresie transportu kolejowego)

15 listopada 2019
oferta nieaktualna
Firma:PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie prac analitycznych i udział w opiniowaniu opracowań w zakresie odnoszącym się do rozwoju regionalnego transportu kolejowego,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi gmin, powiatów, urzędów marszałkowskich i wojewódzkich w zakresie Programów dotyczących finansowania regionalnej infrastruktury transportowej,
  • uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji przedprojektowej dla projektów dotyczących linii o znaczeniu regionalnym,
  • udział w pracach związanych z przygotowaniem i uzgadnianiem projektów uchwał, zarządzeń, wytycznych, instrukcji i innych aktów decyzyjnych wynikających z zadań Wydziału przed skierowaniem do rozpatrzenia przez właściwe organy Spółki,
  • uczestniczenie w procesie uzgadniania i opiniowania wniosków inwestycyjnych,
  • formułowanie opinii i stanowisk Spółki do inicjatyw inwestycyjnych zgłaszanych przez podmioty zewnętrzne,
  • udział w pracach nad dokumentami strategicznymi i programowymi Spółki.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy w obszarze inwestycji,
  • wiedza zawodowa w zakresie projektów inwestycyjnych, infrastruktury kolejowej, administracji,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.