Koordynator ds. Bocznicy

14 października 2019
oferta nieaktualna
Firma:CTL Logistics Sp. z o.o.
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie harmonogramów oraz zgłoszeń od służb CTL Logistics dotyczących pociągów z Nauen na bocznicę BSH Jędrzejowska oraz ze stacji Łódź Dąbrowa do Nauen;
  • Planowanie obsługi bocznicy;
  • Współpraca z PKP PLK SA.
  • Nadzór nad pracą drużyn manewrowych i pociągowych na bocznicy;
  • Planowanie kosztów i optymalizacji pracy na bocznicy.

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Oferta

Oferujemy:
  • Prywatna Opieka Medyczna w LuxMed;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: (wczasy pod gruszą, dodatek na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia, Mikołajki, kredkowe, zapomogi).