Pomocnik Elektromentera / Kierowca - Operator

15 października 2019
oferta nieaktualna
Firma:ELBUD Katowice Sp. z o.o.
Lokalizacja:lubelskie, Polska

Opis

Obowiązki:

  • pomoc w brygadzie przy wykonywaniu prac monterskich na liniach elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć lub przy budowie/modernizacji stacji elektroenergetycznych
  • praca kierowcy kat. C
  • praca w delegacji na terenie Polski

Wymagania

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (podesty ruchome kat. I P lub żurawie kat. II Ż)
  • gotowość do pracy w delegacji
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m

Oferta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w budowie linii i stacji elektroenergetycznych dla operatorów przesyłowych i dystrybucyjnych
  • stabilne warunki finansowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny