Logistics Manager

4 września 2019
oferta nieaktualna
Firma:Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera nowy zakład w Łodzi w 2020 roku, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw, koordynacja pracy magazynu i dystrybucji
  • Nadzór nad realizacją podległych procesów logistycznych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój, optymalizację i doskonalenie procesów logistycznych
  • Systematyczne analizowanie, ocenianie i optymalizowanie efektywności procesów logistycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, logistyka lub pokrewne
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze logistyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferta

  • rozwój na samodzielnym stanowisku
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i udziału w ambitnych projektach
  • umowę o pracę