badania i rozwójdoradztwo, konsultinginternet, e-commercekadra zarządzającalogistyka, dystrybucjaserwis, technika, montażtransport, spedycja

Operator ds. Załadunków i Rozładunków Wagonów

17 września 2019
oferta nieaktualna
Firma:CTL Logistics Sp. z o.o.
Lokalizacja:Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Przekazania oraz odbiory techniczne wagonów na bocznicach,
  • Nadzór oraz koordynacja procesu załadunków I rozładunków wagonów.

Wymagania

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie związane z utrzymaniem taboru wagonowego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Oferta

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie lub umowa o dzieło, stawka 20zł brutto/h,
  • Praca zdalna.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji