Pracownik ds. analiz transportowych

26 sierpnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • współudział w opiniowaniu dokumentacji przedprojektowej (studiów wykonalności), w szczególności w zakresie analiz przewozowo-marketingowych,
  • współudział w opracowaniu Opisu Przedmiotu Zamówienia, w szczególności w zakresie analiz przewozowo-marketingowych,
  • analizy rynkowe transportu pasażerskiego związane z rozwojem infrastruktury kolejowej,
  • analizy poprawy dostępu do infrastruktury transportu pasażerskiego i towarowego,
  • formułowanie opinii i stanowisk Spółki do zgłaszanych przez jednostki zewnętrzne inicjatyw inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów,
  • znajomość tematyki planowania systemów transportowych w aglomeracjach,
  • znajomość metodyki prognozowania ruchu osób,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • umiejętność posługiwania się programem VISUM,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferta

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.