Spedytor międzynarodowy drobnicowy

18 sierpnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:ROHLIG SUUS Logistics SA
Lokalizacja:Sokołów, mazowieckie, Polska

Opis

Zadania:

  • Organizacja transportów samochodowych Klientów w relacjach międzynarodowych,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm przewozowych oraz kreowanie sprzedaży
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy
  • z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferta

Oferujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań
  • w innowacyjnej organizacji;
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę;
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe).