Specjalista ds. Celnych

12 sierpnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Logwin Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Piaseczno, mazowieckie, Polska

Opis

Zadania:
  • Sporządzanie dokumentacji celnej i transportowej,
  • Dokonywanie odpraw celnych w procedurach uproszczonych,
  • Administracyjne zarządzanie zapasami w składzie celnym,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w celu uzyskania certyfikatów dla produktów, formularzy odpraw celnych etc.,
  • Kontakt z przedstawicielami Urzędu Celnego.

Wymagania

Oczekiwania:
  • Licencja agenta celnego,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa celnego i zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego,
  • Znajomość procedur uproszczonych,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Mile widziana znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (HUZAR),
  • Doświadczenie w zakresie użytkowania celnych systemów informacyjnych i pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność;
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferta

Oferujemy:
  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej,
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne,
  • Zorganizowane w firmie zajęcia z języka angielskiego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.