Specjalista ds. transportu

9 lipca 2019
oferta nieaktualna
Firma:Manuli Hydraulics Polska S.A.
Lokalizacja:Legnica, dolnośląskie, Polska

Opis

Obowiązki:
  • Planowanie transportów zgodnie z wytycznymi z Działu Obsługi Klienta,
  • Kontakt dzienny z firmami transportowymi oraz agencjami celnymi w celu ustalenia szczegółów wysyłek,
  • Kompletacja i kontrola towarów zgodnie z dokumentami przewozowymi,
  • Organizacja transportów,
  • Informowanie Działu Obsługi Klienta o ewentualnych brakach lub opóźnieniach,
  • Nadzór nad terminowością dostaw do klientów.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 2 lat,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Uprawnienia na wózek widłowy ( UDT),
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Office.

Oferta

Oczekiwania:
  • Zatrudnienie w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU,

  • Możliwość skorzystania z karty multisport,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.