Pracownik pakowania i montażu

8 lipca 2019
oferta nieaktualna
Firma:ENGINOVA Sp. z o.o.
Lokalizacja:Kutno, łódzkie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Instalacja i montaż elementów zgodnie z instrukcjami,
  • Kontrola jakości i poprawności działania produktu,
  • Pakowanie i zabezpieczenie gotowego produktu,
  • Skanowanie i rejestracja wykonanych zamówień.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • Sumienności i gotowość do nauki,
  • Umiejętności pracy zespołowej.

Oferta

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym (8:00-16:00) lub dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długotrwałą współpracę,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Wysokie standardy pracy oraz BHP,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz transparentny system płacowy,
  • Karty Multisport, karty przedpłacone do maszyn vendingowych ulokowanych na terenie firmy, bonus roczny, świadczenie wakacyjne.