Kierowca - Dostawca

2 lipca 2019
oferta nieaktualna
Firma:Frisco S.A.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

TWOJE OBOWIĄZKI
  • dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania

OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 4500 zł brutto
  • możliwość zarobienia znacznie więcej; rekordzista w miesiąc wyciągnął ponad 10 000 zł !
  • grafik dostosowany do Twoich potrzeb; to Ty decydujesz ile dni w tygodniu pracujesz
  • elastyczne formy zatrudnienia; zlecenie lub B2B
  • pracę w młodym zespole
  • nowoczesną flotę Mercedesów Sprinter
  • pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych
  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • uśmiech i wdzięczność zadowolonych klientów

Oferta

WYMAGAMY
  • prawo jazdy kat. B
  • pozytywne nastawienie
DOCENIAMY
  • wysoką kulturę osobistą i komunikatywność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • zaradność i troskę o zadowolenie klienta