Pracownik magazynu

1 lipca 2019
oferta nieaktualna
Firma:BPO International
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

  • cechuje cię skrupulatność i dokładność w realizacji zadań,
  • lubisz pracować w zespole,
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Twoimi zadaniami na tym stanowisku będą:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • kompletowanie zamówień do klientów ( na podstawie dokumentów magazynowych),
  • nadzór nad zasobami magazynowymi, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych
  • praca z dokumentacją magazynową

Oferta

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity: Medicover, MultiSport,
  • możliwości rozwoju zawodowego