Magazynier

1 lipca 2019
oferta nieaktualna
Firma:Gi Group Sp z o.o.
Lokalizacja:Józefów k. Warszawy, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dbałość o porządek na magazynie

Wymagania

Wymagania
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • rzetelności i uczciwości w wykonywaniu pracy

Oferta

Oferujemy
  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • pakiety socjalne
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole