Magazynier / Laborant

5 czerwca 2019
oferta nieaktualna
Firma:BZK Group
Lokalizacja:Strzelin, dolnośląskie, Polska

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku
  • Przyjmowanie i wydawanie nawozów, materiału siewnego, środków ochrony roślin
  • Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców
  • Pobieranie prób do badania
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?
  • Wykształcenia min. średniego o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętności wykonywania analiz laboratoryjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Aktualnej książeczki sanepidu

Oferta

CO OFERUJEMY?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Miłą atmosferę