Kierowca wywrotek czteroosiowych

28 maja 2019
oferta nieaktualna
Firma:POLAQUA Sp. z o.o.
Lokalizacja:Częstochowa, śląskie, Polska

Firma POLAQUA Sp. z o.o. zatrudni  kierowców wywrotek czteroosiowych na potrzeby budowy Trasy A-2 w okolicach Mińska Mazowieckiego, A-1 w okolicach Częstochowy, S-6 w okolicach Gdyni

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C,
  • karta kierowcy,
  • badanie psychotechniczne,
  • kurs na przewóz rzeczy lub szkolenie okresowe kierowcy,
  • udokumentowane doświadczenie (min. 2 lata pracy na wywrotkach 4 osiowych).

Wymagania

Zadania:
  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy,
  • obsługa koparki/wozidła/samochodu ciężarowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,
  • dbałość o stan techniczny maszyny,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami.

Oferta

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.