Magazynier

29 kwietnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Bricoman Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Opis

Wymagania

ZADANIA:
  • zapewnienie sprawnego przepływu towarów przez Magazyn
  • zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw
  • zapewnienie prawidłowego przepływu towarów z Magazynu do Sklepu
  • dbałość o dział

OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • pozwolenia na prowadzenie wózków widłowych
  • dbałości o szczegóły
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera

Oferta

PRACUJĄC U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia
A TAKŻE:
  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • ciekawe szkolenia
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • dobrą atmosferę