Magazynier

2 maja 2019
Firma:Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
Lokalizacja:Błonie (okolice), Grodzisk Mazowiecki (okolice), Sochaczew (okolice), Bramki, mazowieckie, Polska

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczących gospodarki magazynowej;
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie oraz kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych;
  • Nadzór nad odpowiednim obiegiem dokumentów w magazynie;
  • Nadzór nad rozładunkiem materiałów i załadunkiem wyrobów gotowych;
  • Kontrola jakości towaru.

Wymagania

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Uprawnienia na wózek widłowy.

Oferta

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym, w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe.