Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

30 kwietnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:NOWEL SP. z o.o.
Lokalizacja:Legionowo, mazowieckie, Polska

Opis

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • darmowe posiłki regeneracyjne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska,
  • możliwości rozwoju w kierunku stanowiska magazyniera lub operatora maszyn,
  • prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za załadunek i rozładunek oraz składowanie towaru w Magazynie, jak również kompletację zamówień.

Oferta

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych,
  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych podnośnikowych bocznych,
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
  • precyzyjność, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły).