Magazynier - Suwnicowy

23 kwietnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Raven PL Sp. z o.o.
Lokalizacja:Gliwice, śląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:

Praca polega na załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych za pomocą suwnic sterowanych z poziomu roboczego „0”. Ponadto do obowiązków pracownika będzie należało: właściwe oznakowanie towaru, prawidłowe przyjęcie i wydanie, dbanie o ład i porządek na hali oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji. Praca II-zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00-14.15 i 12.45-21.00.

Wymagania

Wymagania:

Wymagamy wykształcenia zawodowego lub średniego oraz uprawnień na suwnice kat. IIS, wydanych przez UDT. Dodatkowo mile widziane będą: znajomość asortymentu hutniczego, aktualne uprawnienia na żurawie i wózki widłowe. Poszukujemy osób pracowitych, rzetelnych i kompetentnych.

Oferta

Oferujemy:

Z naszej strony oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju. Zapewniamy darmowe posiłki profilaktyczne, a ponadto posiadamy Fundusz Socjalny. Wynagrodzenie 3500,00 zł brutto.